Kurallar

GÖREVLİ ARKADAŞLARIMIZIN ve
DİĞER KULLANICILARIN UYACAĞI KURALLAR
 1. Sitemiz dostluk ve arkadaşlık amaçlı olarak kurulmuş olup, esas prensibi unutulmayacaktır.
 2. Görevliler sitemize dostluk ve arkadaşlık amaçlı gelen user (kullanıcı)  arkadaşlarımızı karşılayıp, onların huzur içinde muhabbet edip hoşça vakit geçirmelerini sağlayacaklardır. Onlardan gelen istek ve şikâyetleri sitemizin daha da güzel hizmet vermesi için yönetime bildireceklerdir. 
 3. Sitede kesinlikle tolerans geçilmeyecek husus Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bölünmez bütünlüğü ve temel ilkelerine aykırı davranıştır. Din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmadan ahlak çizgileri içerisinde ve insani değerler ön planda olmak şartı ile katılımcıların her turlu konuda konuşmasını sağlamak bu sesli chat?in ana fikridir. Bu yazılanların aksini yapmak kanuni bazda da suç olduğu gibi sitemizde de kesinlikle yasaktır. Yaptırımı XBAN?dır. 
 4. Sitemizde, etnik müziğimiz olmasına rağmen bölücü ve provokatör insanlar tarafından siyasi bir kimlik kazandırılan müzik çalmak kesinlikle yasaktır.  
 5. Kişiye hakaret, yani insani yönü hedef alınarak, legal düşüncesi, konuşması, dinlettiği müziği, davranışı ve hayat felsefesi ile ilgili konuşmalar eleştiri boyutunu aşamaz. Hakarete dayalı argo sıfatlar (beyinsiz, aşağılık, adi, aptal, vb.) kullanılamaz. Yaptırımı SÜRELİ BAN?dır. Süresini olaya müdahale eden görevli belirler.  
 6. Uyarılar mümkün olduğu kadar özelden yazılı olarak yapılır. Gereksinim halinde mikrofon alınarak da uyarı yapılabilir. Eğer ki; odadaki gerilim çok yükselmiş ise mikrofon tutmak yöntemi ile müzik dinletilerek ortamın yumuşaması sağlanabilir. 
 7. Odalarda ?özel konuşuyoruz, çıkar mısın? gibi söylemlerde, katılımcılar odadan çıkma mecburiyeti yoktur. Sitemiz kişiye özel site değil genel bir sitedir. Katılımcının çıkma mecburiyeti yoktur. Bu şekilde davranan userler uyarılıp tekrarlanmaması istenilecektir. Israr edenlere yaptırımı SÜRELİ BAN?dır. Süresini olaya müdahale eden görevli belirler.  
 8. Devamlı flooda izin verilmez. Uyarılara rağmen hala devam edenlere kısa süreli ENGELLEME yapılır.  
 9. Görevli gözü ile görmediği, kulağı ile duymadığı taktirde kimseyi banlayamaz. Söylemekle bak şunu yazdı veya bak iki kişi şahit buna gibi laflarla da ban atılamaz. Fakat duruma göre odanın genel havasına bakılarak ciddi bir söylemle karşılaşılırsa kullanıcının ihlal ettiği kuralın cezası uygulanır. 
 10. Katılımcı kendisini bağlayan eşek, sıpa, katır, camış, deli gibi rumuz alabilir. 
 11. Mikrofon sırasında iken odadan düsenin ve odada iken yanlışlıkla olsa bile sıradan çıkanın sırası kaybolur. 
 12. Kesinlikle katılımcıların ip numaraları bir ikinci şâhısa verilemez. Genele atılamaz.
 13. Siyasi konuşmalar görevliler tarafından kesinlikle yapılamaz. Fakat katılımcıları yönlendirmek bazında konuyu açıp geliştirme yapabilir. Konu açıldıktan ve katılımcılar konuya hâkim olduktan sonra şapkayı çıkarıp katılımcı ile eşit şartlarda tartışmaya katılabilir.  
 14. Sohbet ortamını bozan kişiler uyarılır ve gerekirse ban kullanılabilir.
 15. Mikrofon alıp konuşan ya da müzik çalanın ses kalitesi çok düşük gelirse mikrofon elinden alınıp, ayarlarını kontrol edip yeniden yapması üzere uyarılır. 
 16- Hiç bir odada slogana izin verilmez. 
 17- Msn adresi vermenin veya aynı şekilde topluluklar oluşturan internet adresleri vermenin veya başka sitelerin adreslerini reklam şeklinde vermenin sitenin zararına olduğu düşünülerek izin verilmez. Israrcı şekilde msn adresi verilmesi halinde görevli tarafından banlanır.  
 18. Görevli arkadaşlarımızın hiyerarşik düzeni şu şekildedir
            A- OPERATÖR
            B- ADMİN
            C- COADMİN
D- SÜPER ADMİN
            E- CHATMASTER 
 19. Tüm görevliler hiyerarşik düzene daima riayet edip birbirlerine öncelikle saygı çerçevesinde kabul edeceklerdir. Tüm görevliler olarak birbirimizi mesai arkadaşı ve bir aile olarak kabul edip, birbirimizi kırmadan görevlerimizi yerine getirmek için çaba sarf etmeye gayret göstereceğiz.  
 20. Görevliler özellikle userlerin yanında kesinlikle tartışmayacak, kendi aralarındaki konuşmalarını özelden yapıp çözüme kavuşturamadıklarında Süper Adminlere durumu anlatıp onların verdiği talimatlara birebir uyacaklardır. 
 21. Süper Adminler harici görevliler birbirlerini banlamıyacaklar. Süper Adminler de banladıkları görevlileri nedenleriyle birlikte Site Yönetimine bildireceklerdir. 
 22. Üst görevlinin banladığı veya engellediği kullanıcılar ast görevliler tarafından kesinlikle açılmayacaktır. Açılmasını istediğiniz kullanıcılar olduğunda mutlaka banyalan veya engelleyen kullanıcıdan izin alınacaktır. Banlayan veya engelleyen kullanıcı bulunamadığında daha üst kullanıcıya durumu bildirip onun açması için ricada bulunulacaktır. 
 23. Görevliler ve userler olarak burada birbirimizi üzmeden, sıkıntıya sokmadan, kırmadan, incitmeden; sohbet, fikir alışverişi, tartışma, gır-gır, şamata ve eğlenmek için bulunmakta olduğumuzu unutmayarak SİTE YÖNETİMİNCE hoşça vakit geçirmenizi temenni ederiz
 

 

Yorum Ekle

Reklamlar

13 comments on “Kurallar

  1. ben olgun beyim sexse cok düşkünüm sexde sinir tanımam avrupdada deneyimlerim olmuştur dul bayanlar cifler ve ben ateşliyim ve bir cok fantezilerim var diyorsanız bunu size yaşatacak tek adres benim. takma adım rendboy. önce güven vercegiz bir birimize güvendikden sonra . buluşmamız icin hic bir neden yok öncelikle adana ve civarı iller tercihimdir . eger tüm masraflarımı cekerse gideyeceğim hic bir il yoktur . isderseniz önce bir birimiz tanımak icin telden konuşuruz . 05375519227

    • tüm jigolo arayan olgun bayanlara burdan selamlarımı gönderiyorum.Kendimi tanıtıcak olursam 20 yaşımda genç enerji dolu dinamik bitip tükenmek bilmeyen bir seks performansı olan ela gözlü yakışıklı sempatik bir gencim.Antalya merkezde ikamet ediyorum..Bayanlar tarafından çok sevilmem sempatik bulunmam ve bayanlarla oldukça iyi anlaştıım için jigololuk işini yapmaya karar verdim.Genç yaşıma rağmen bu güne kadar bir çok hanfendi ile birlikte oldum..İnanın hepside beni çok sevmiştir vede beğenmiştir..Bu özelliklerimi şimdide profesyonel olarak jigololuk için kullanmaya karar verdim.Bakımlıyım vede temizliğime giyimime hijyenime oldukça dikkat ederim.Sır saklamasını bilen güvenilir sırdaş efendi biriyim.Antalya lı bayanlar benden hizmet aldığınız için çok mutlu olacağınıza eminim..Fiyat konusunda herzaman anlaşabileceğimizi umuyorum..Önemli olan sizlerin görüşmelerimden mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamaktır. Sonra dilerseniz telefonlaşırız ve şartları konusuruz..ESENKALIN. JİGOLO CAN 05530006064 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ TÜRKİYE’NİN HER BÖLGESİNE GİDİYORUM VE SİZİ MUTLU EDİCEĞİME İNANIYORUM

  2. slm bandırmadanım olkun bayanlar yaş fark etmes arayın tanışalım 05349784886 yaşım 44 ne aratımı bilen biriyim sisde öyleseniz arayın tanışalım

  3. Ben bursada oturuyorum. 25 yaşındayım buradan bayanlarla ilgileniyorum yaş aralığı farketmez numaram 05330921681 ilgilenen bayanlar arasın bursanın her yerine gelirim farketmez

  4. slm ben istanbuldan hakan tatlı sevecen guleryuzlu yakışıklı bırıyım guzel tatlı çekıcı bayan varsa arıya bilir özele açıktır numaram 05442498644 hakan yaş 32

  5. Selam Merhaba Ben Sedat Efe Bursa/İnegöl 14.02.1972 Doğumluyum. Bekarım. Boyum: 1.78 Cm Kilom: 65 Kg Kumralım Saç Traşım: Subay Traşlıyım Mektoroseksüel Erkeğimdir. Ben Çokca Sekse Düşkünüm Vede Çok İyi Kaliteli Seks Yaparım. Günde En Az 3 KERE Masturubasyon Yaparım. Bursa İli Ve İlçelerindeki Çok Zengin Hoş Seksi Seks Düşkünü 20-55 Yaş Arası Dul Bekar Evli Bankaya Teminat Parası Yatırmamami İsteyen Bayanlar 7/24 Saat Çağrı Arama Mesaj Yazınız. CEP= +90 537 496 35 98

  6. ankaradan reel sx için onbes altmısbes yaş arası bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan müsait yeri olan cinselliğine sexe arzularına ve isteklerine gem vurmayan azgın sxi tangalı türbanlı reelci bayan ariyorum.yok boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar d ul genç yaşlı nişanlı bakire hamile lez farketmez. gizlilik hijyen güven önemlidir.sadece anal veya oral sx yapmak yada sadece sevişmek yalanıp yalamak isteyen eşinden,sevgilisinden,kocasından,erkek arkadaşından veya nişanlısından yeteri kadar ilgi ve alaka görmeyen kendini yanlız ve mutsuz hisseden yada gerçekten yanlız ve mutsuz olan sxte memnun olmayan orgazm olamayan zvk almayan boşalıp rahatlayamayan doymayan iyi ve doyurucu bir sxe orgazma zevke boşalıp rahatlamaya doymaya zevkten inim inim inlemeye hasret kalan acıkan susayan veya ihtiyacı olan ankaralı bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan heryaş ve kesimden müsait yeri olan azgın sxi tangalı türbanlı bayanlarada açığım.azginbekar@hotmail.comdetayları telde detaylı olarak konuşuruz 5497442499 camlı bayanlara otuzbir 3G var NOT : 31 çekerken akitip boşalırken 3g li telefonda izlemek kendisinide izletmek isteyen 3g si olan 3g sini naz yapmadan açacak olan 31 izlemeyi kendisinide izletmeyi seven 15-65 arası ankaralı azgın sxi tangalı türbanlı bayanlardan 7 gün 24 saat tel çagrı mesaj bekliyorum gizlilik ve güven önemli ve garanti 3g var 5497442499

  7. Slm ben hataydan halil etkiici guzel bayanlarla tanisip guzel bir gun gecirebilir zamani iyi degerlendirebiliriz tanismak isteyen hos alkmli bayanlar kendini ozel hissediyorsaniz bklyrm sevgler 5075124810

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s